Bismarkcollier i 18K guld. Kistlås. Den är 51 cm lång, 4 - 7,8 mm bred och väger 22,07g. Stämplad IPO 18K & kattfot. Fint skick!
Auktnr | SE73.20190207.A1762 |
Utropspris | 5 800 kr |
Aktuellt bud | 5 800 kr |
Stänger | 2019-02-07 19:29:30 |
6/2 20:44:59 | catsarecool | 5800 kr |