Bismarkcollier i 18K guld. Kistlås. Den är 51 cm lång, 4 - 7,8 mm bred och väger 22,07g. Stämplad IPO 18K & kattfot. Fint skick!

Såld
5 800 kr

(catsarecool)

2019-02-07 19:29:30

Auktnr SE73.20190207.A1762
Varutyp Smycken; halskedjor
Utropspris 5800 kr
Aktuellt bud 5800 kr
Stänger 2019-02-07 19:29:30

6/2 20:44:59 catsarecool 5800 kr

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai