Granatörhängen i förgyllt silver. De är Ø 6,7 mm och väger 1,26g. Stämplade 830S
Auktnr | SE73.20190620.A2577 |
Varukategori | Silver / Örhängen |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2019-06-20 19:11:30 |