Ring i vitt guld 18K med en briljant 0,01ct. Den är 2,5 - 5,4 mm bred, är i storlek 15,75 och väger 1,67g. Stämplad med kattfot och 750.

Såld
450 kr

2019-06-27 19:10:30

Auktnr SE73.20190627.A2611
Utropspris 450 kr
Stänger 2019-06-27 19:10:30

27/6 19:10 ABV1866 450 kr