Ring i vitt guld 18K med en briljant 0,01ct. Den är 2,5 - 5,4 mm bred, är i storlek 15,75 och väger 1,67g. Stämplad med kattfot och 750.
Auktnr | SE73.20190627.A2611 |
Utropspris | 450 kr |
Stänger | 2019-06-27 19:10:30 |
27/6 19:10 | ABV1866 | 450 kr |