Örhängen i 18K guld med stift och fjädrande låsmekanism. De är 21,9 x 15,5 mm och väger 8,1g. Stämplade MM, 18K & kattfot. Små ojämnheter.

Såld
2 400 kr

(ombud)

Auktnr SE73.20190815.A2655
Varukategori Guld / Örhängen
Utropspris 2 200 kr
Aktuellt bud 2 400 kr
Stänger 2019-08-15 19:10:30