Örhängen i 18K guld med stift och fjädrande låsmekanism. De är 21,9 x 15,5 mm och väger 8,1g. Stämplade MM, 18K & kattfot. Små ojämnheter.
Auktnr | SE73.20190815.A2655 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 2 200 kr |
Aktuellt bud | 2 400 kr |
Stänger | 2019-08-15 19:10:30 |