Ring i 18K guld med 1st diamant 0,20CT, stämplad (SCHALIN) (18K) (kattfot) stl 19,27,diamatens Ø4,3mm vikt 4,4g, gravyr finns i ring.

Såld
2 100 kr

(swejonte)

2020-02-24 19:08:00

Auktnr SE75.20200224.A437
Kontor Östersund
Utropspris 2 100 kr
Aktuellt bud 2 100 kr
Stänger 2020-02-24 19:08:00

24/2 19:06:43 swejonte 2100 kr