Docerat halsband i 18K guld, X-länk, stämplad (18K) (kattfot) längd 45cm, bredd 5,4-6,9mm, ringlås, vikt 12,54g
Auktnr | SE75.20200224.A443 |
Kontor | Östersund |
Utropspris | 3 900 kr |
Aktuellt bud | 4 200 kr |
Stänger | 2020-02-24 19:11:00 |