Pansararmband i 18K guld. Det är 18,5 cm långt, 1,2 mm brett och väger 1,29g. Springring. Stämplad DE, kattfot & 18K. Fint skick!
Auktnr | SE73.20200604.A5255 |
Utropspris | 475 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:02:25 |