X-länkscollier i 18K guld. Den är 45 cm lång, 4,6 - 8,1 mm bred och väger 17,17g. Kistlås. Lite mörk i färgen / nött. Tillverkad 1962. Stämplad BEF, kattfot & 18K
Auktnr | SE73.20200604.A5260 |
Utropspris | 5 800 kr |
Aktuellt bud | 5 800 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:04:30 |
28/5 17:22:17 | yguld | 5800 kr |