X-länkscollier i 18K guld. Den är 45 cm lång, 4,6 - 8,1 mm bred och väger 17,17g. Kistlås. Lite mörk i färgen / nött. Tillverkad 1962. Stämplad BEF, kattfot & 18K

Såld
5 800 kr

(yguld)

2020-06-04 19:04:30

Auktnr SE73.20200604.A5260
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 5 800 kr
Aktuellt bud 5 800 kr
Stänger 2020-06-04 19:04:30

28/5 17:22:17 yguld 5800 kr