Pansarkedja i 18K guld. Den är 55 cm lång, 1,6 mm bred och väger 5,55g. Springring. Stämplad DE, kattfot & 18K
Auktnr | SE73.20200604.A5274 |
Utropspris | 2 100 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:11:30 |
4/6 12:59:33 | kejanke | 2100 kr |