Pansarkedja i 18K guld. Den är 55 cm lång, 1,6 mm bred och väger 5,55g. Springring. Stämplad DE, kattfot & 18K

Såld
2 100 kr

(kejanke)

2020-06-04 19:11:30

Auktnr SE73.20200604.A5274
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 2 100 kr
Aktuellt bud 2 100 kr
Stänger 2020-06-04 19:11:30

4/6 12:59:33 kejanke 2100 kr