Ring i 18K guld med ljusblå safirer och sju diamanter á c:a 0,005ct. Den är 2,2 - 11,5 mm bred, är i storlek 18 och väger 3,36g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200604.A5298 |
Utropspris | 1 400 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:22:30 |
4/6 19:22 | ABV1866 | 1 400 kr |