Ring i 18K guld med en 5 mm´s cubic zirconia. Den är 1,5 mm bred, är i storlek 19 och väger 1,63g. Stämplad FL, 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20200604.A5299 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:23:00 |
4/6 19:23 | ABV1866 | 600 kr |