Litografi "jungfru solfot" signerad/ numrerad: Cecilia Enberg, 1/50, bildmått. ca 18,5x20cm, ramad (ej examinerad ur ram, stötskador på ramen) Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20200707.A64495 |
Utropspris | 150 kr |
Stänger | 2020-07-07 12:23:00 |
7/7 12:23 | ABV1866 | 150 kr |