Litografi "jungfru solfot" signerad/ numrerad: Cecilia Enberg, 1/50, bildmått. ca 18,5x20cm, ramad (ej examinerad ur ram, stötskador på ramen) Skickas med postpaket.

Såld
150 kr

2020-07-07 12:23:00

Auktnr SE16.20200707.A64495
Varukategori Konst & antikviteter / Grafik
Utropspris 150 kr
Stänger 2020-07-07 12:23:00

7/7 12:23 ABV1866 150 kr