Litografi "Figurkomposition" signerad, daterad samt numrerad: Peter Dahl (1934-2019) -86, 40/150, bildmått: ca 22x29cm, ramad (färgskav, slitage på ram, ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE16.20200707.A64496 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2020-07-07 12:23:30 |
5/7 16:11:05 | fzberg | 650 kr |