Skål Orrefors Sofiero, av Gunnar Syrén, höjd 11cm, Ø15 cm, signerad, mindre repa i botten, ett mindre kantnagg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE61.20200731.A12164 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2020-07-31 11:17:30 |