Skål Orrefors Sofiero, av Gunnar Syrén, höjd 11cm, Ø15 cm, signerad, mindre repa i botten, ett mindre kantnagg. Skickas med postpaket.

Såld
275 kr

(fzberg)

Auktnr SE61.20200731.A12164
Varutyp Glas/porslin
Kontor Eskilstuna
Utropspris 200 kr
Aktuellt bud 275 kr
Stänger 2020-07-31 11:17:30