Lapp i äkta silver: tårtspade med förgyllt blad. Tillverkad 1971 av CO Persson i Haparanda. Stämplad HANDSMIDE. Den är 215 mm lång och väger 59,83g. Repor efter normalt bruk. Namn- & datumgravyr.

Såld
550 kr

(carlo)

Auktnr SE73.20200813.A5582
Varukategori Silver / Övrigt
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 550 kr
Stänger 2020-08-13 19:11:33