Lapp i äkta silver: tårtspade med förgyllt blad. Tillverkad 1971 av CO Persson i Haparanda. Stämplad HANDSMIDE. Den är 215 mm lång och väger 59,83g. Repor efter normalt bruk. Namn- & datumgravyr.
Auktnr | SE73.20200813.A5582 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2020-08-13 19:11:33 |