V-formad, mönstrad collier i 18K guld. Den är 42,5 cm lång, 2,3 - 7 mm bred och väger 8,31g. Springring. Stämplad 18K & kattfot. Fint skick- framstår oanvänd.
Auktnr | SE73.20200910.A5873 |
Utropspris | 3 200 kr |
Aktuellt bud | 3 400 kr |
Stänger | 2020-09-10 19:39:54 |
10/9 19:39:23 | jafa77 | 3400 kr |
5/9 18:06:10 | masi11 | 3200 kr |