V-formad, mönstrad collier i 18K guld. Den är 42,5 cm lång, 2,3 - 7 mm bred och väger 8,31g. Springring. Stämplad 18K & kattfot. Fint skick- framstår oanvänd.

Såld
3 400 kr

(jafa77)

Auktnr SE73.20200910.A5873
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 3 200 kr
Aktuellt bud 3 400 kr
Stänger 2020-09-10 19:39:54