Örhängen med rödbruna stenar (naggar); krokar i 21K guld och fattning i 14K. De är totalt 42 mm långa och väger 5,17g bto. Ostämplade

Såld
700 kr

(tamagaz20)

Auktnr SE73.20200917.A5919
Varukategori Guld / Örhängen
Utropspris 600 kr
Aktuellt bud 700 kr
Stänger 2020-09-17 19:10:30