Örhängen med rödbruna stenar (naggar); krokar i 21K guld och fattning i 14K. De är totalt 42 mm långa och väger 5,17g bto. Ostämplade
Auktnr | SE73.20200917.A5919 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2020-09-17 19:10:30 |