Creoler i 18K guld med snäpplås. De är 3,4 x 12,8 mm och väger 1,4g. Stämplade 750 & GFAB (Guldfynd). Småbucklor.
Auktnr | SE73.20200917.A5926 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2020-09-17 19:13:30 |
10/9 18:20:35 | selling | 500 kr |