Keramikplatta, Stig Lindberg, osignerad, "25 år i Kooperationens tjänst", 22x31cm, små nagg Skickas med postpaket.

Såld
550 kr

(iraq1234)

Auktnr SE1.20201028.A37493
Varukategori Keramik, porslin & glas / Övrigt
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 550 kr
Stänger 2020-10-28 19:11:00