Keramikplatta, Stig Lindberg, osignerad, "25 år i Kooperationens tjänst", 22x31cm, små nagg Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20201028.A37493 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2020-10-28 19:11:00 |
27/10 21:27:52 | iraq1234 | 550 kr |
26/10 21:21:18 | listen29 | 500 kr |