Tvärflöjt Miyazawa, sterling silver, stängd mekanik, numrerad A-442 660, längd ca 67cm, tillbehör samt hårt fodral, slitage.

Såld
10 000 kr

2020-10-28 19:53:00

Auktnr SE1.20201028.A37582
Varukategori Musikinstrument / Övrigt
Utropspris 10 000 kr
Stänger 2020-10-28 19:53:00

28/10 19:53 ABV1866 10 000 kr