Tvärflöjt Miyazawa, sterling silver, stängd mekanik, numrerad A-442 660, längd ca 67cm, tillbehör samt hårt fodral, slitage.
Auktnr | SE1.20201028.A37582 |
Varukategori | Musikinstrument / Övrigt |
Utropspris | 10 000 kr |
Stänger | 2020-10-28 19:53:00 |
28/10 19:53 | ABV1866 | 10 000 kr |