Tavla, abstrakt komposition i tre lager, Bäck & Ljung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg), a tergo signerad, daterad 1967 samt numrerad 3/3, ca 23x23, ramens yttermått ca 25,5x25,5cm, några mindre fläckar, ramen med mindre färgbortfall. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)

Tavla, abstrakt komposition i tre lager, Bäck & Ljung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg), a tergo signerad, daterad 1967 samt numrerad 3/3, ca 23x23, ramens yttermått ca 25,5x25,5cm, några mindre fläckar, ramen med mindre färgbortfall.  Skickas med postpaket.
Såld
2 000 kr

(axott)

2020-10-28 19:58:00

Auktnr SE1.20201028.A37595
Varukategori Konst & antikviteter / Måleri
Utropspris 2 000 kr
Aktuellt bud 2 000 kr
Stänger 2020-10-28 19:58:00

28/10 18:09:14 axott 2000 kr