Tavla, abstrakt komposition i tre lager, Bäck & Ljung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg), a tergo signerad, daterad 1967 samt numrerad 3/3, ca 23x23, ramens yttermått ca 25,5x25,5cm, några mindre fläckar, ramen med mindre färgbortfall. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20201028.A37595 |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2020-10-28 19:58:00 |
28/10 18:09:14 | axott | 2000 kr |