Skulptur Red Indian, polyetenplast, Michael Schleu, signerad och daterad -10, höjd ca 29cm Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)

Skulptur Red Indian, polyetenplast, Michael Schleu, signerad och daterad -10, höjd ca 29cm Skickas med postpaket.
Såld
2 000 kr

2020-10-28 19:59:30

Auktnr SE1.20201028.A37598
Varukategori Konst & antikviteter / Skulpturer
Utropspris 2 000 kr
Stänger 2020-10-28 19:59:30

28/10 19:59 ABV1866 2 000 kr