Skulptur Red Indian, polyetenplast, Michael Schleu, signerad och daterad -10, höjd ca 29cm Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20201028.A37598 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2020-10-28 19:59:30 |
28/10 19:59 | ABV1866 | 2 000 kr |