Tavla, video-verk, Transiton, Fredrik Wretman, a tergo signerad, daterad 2010 samt numrerad 7/7, monterad i träram, bildstorlek ca 15x 20 cm. Ramens yttermått ca 37x44cm. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20201028.A37604 |
Utropspris | 12 000 kr |
Stänger | 2020-10-28 20:02:00 |
28/10 20:02 | ABV1866 | 12 000 kr |