Tavla, video-verk, Transiton, Fredrik Wretman, a tergo signerad, daterad 2010 samt numrerad 7/7, monterad i träram, bildstorlek ca 15x 20 cm. Ramens yttermått ca 37x44cm. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)

Tavla, video-verk, Transiton, Fredrik Wretman, a tergo signerad, daterad 2010 samt numrerad 7/7,  monterad i träram, bildstorlek ca 15x 20 cm. Ramens yttermått ca 37x44cm.  Skickas med postpaket.
Såld
12 000 kr

2020-10-28 20:02:00

Auktnr SE1.20201028.A37604
Varukategori Konst & antikviteter / Måleri
Utropspris 12 000 kr
Stänger 2020-10-28 20:02:00

28/10 20:02 ABV1866 12 000 kr