Matta, motiv av figurscener från Christopher Columbus resor, ca 224x143cm, slitage, smuts, mindre skador. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20201028.A37619 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 3 800 kr |
Stänger | 2020-10-28 20:07:43 |