Klackring i 18K guld. Den är 3,8 - 10,9 mm bred, är i storlek 18 och väger 2,37g. Fylld undersida (ej solid). Stämplad 18K & kattfot. Små ojämnheter
Auktnr | SE73.20201119.A6274 |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2020-11-19 19:01:00 |