Granatberlock / -brosch i förgyllt silver. Den är 28,6 x 23,3 mm exkl. infällbar ögla och väger 7,1g. Stämplad 830S
Auktnr | SE73.20210218.A7108 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2021-02-18 19:08:30 |
11/2 16:11:59 | wfr65 | 150 kr |