Granatberlock / -brosch i förgyllt silver. Den är 28,6 x 23,3 mm exkl. infällbar ögla och väger 7,1g. Stämplad 830S

Såld
150 kr

(wfr65)

2021-02-18 19:08:30

Auktnr SE73.20210218.A7108
Varukategori Silver / Broscher
Utropspris 150 kr
Aktuellt bud 150 kr
Stänger 2021-02-18 19:08:30

11/2 16:11:59 wfr65 150 kr