Bismarkcollier i 18K guld. Den är 40 cm lång, 3,6 - 6,4 mm bred och väger 11,7g. Kistlås. Stämplad JRA (J Antar Guld AB), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210225.A7135 |
Utropspris | 4 100 kr |
Stänger | 2021-02-25 19:00:00 |
25/2 19:00 | ABV1866 | 4 100 kr |