Bismarkcollier i 18K guld. Den är 40 cm lång, 3,6 - 6,4 mm bred och väger 11,7g. Kistlås. Stämplad JRA (J Antar Guld AB), 18K & kattfot.

Såld
4 100 kr

2021-02-25 19:00:00

Auktnr SE73.20210225.A7135
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 4 100 kr
Stänger 2021-02-25 19:00:00

25/2 19:00 ABV1866 4 100 kr