Armband PANDORA, silver 925/1000, ALE, totalt 8 berlocker/charms inkl. 2-delad säkerhetskedja (lås ej inräknat), inre omkrets ca. 16 cm, längd 18,5 cm, berlocker med varierande mått, samtliga stämplade ALE, färgade stenar förekommer, länk Ø3 mm, en berlock i turkos/grön färg med slitage på den yttre kanten, för övrigt i fint buret skick Vikt: 35,3 g

Såld
300 kr

(46anna)

Auktnr SE74.20210302.A11682
Varukategori Silver / Armband
Utropspris 250 kr
Aktuellt bud 300 kr
Stänger 2021-03-02 19:51:30