Granatbrosch / -berlock i förgyllt silver. Den är Ø 29,4 mm exkl. infällbar ögla och väger 7,8g. Stämplad 830S.

Såld
200 kr

(wfr65)

Auktnr SE73.20210415.A7732
Varukategori Silver / Broscher
Utropspris 150 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2021-04-15 19:24:00