Granatbrosch / -berlock i förgyllt silver. Den är Ø 29,4 mm exkl. infällbar ögla och väger 7,8g. Stämplad 830S.
Auktnr | SE73.20210415.A7732 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2021-04-15 19:24:00 |