Granatörhängen i förgyllt silver. De är 21 mm långa och väger 3,3g. Stämplade 830S.

Såld
275 kr

(smaugs)

Auktnr SE73.20210415.A7734
Varukategori Silver / Örhängen
Utropspris 75 kr
Aktuellt bud 275 kr
Stänger 2021-04-15 19:25:00