Granatörhängen i förgyllt silver. De är 21 mm långa och väger 3,3g. Stämplade 830S.
Auktnr | SE73.20210415.A7734 |
Varukategori | Silver / Örhängen |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2021-04-15 19:25:00 |