Set i silver med kulor av slaggsten ( Ø 13 mm). Berlocken är 27,7 mm lång och är stämplad BON, kattfot & 925. Örhängena är 36 mm långa. En snurrebuss är i metall. En 40,5 cm lång och 0,9 mm bred veneziakedja i silver medföljer. De väger 6,9g bto tillsammans.
Auktnr | SE73.20210415.A7736 |
Varukategori | Silver / Övriga smycken |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2021-04-15 19:26:00 |