Stavarmband i 18K guld med 5,5 mm´s odlade pärlor (missfärgningar kring hålen). Det är 20 cm långt, stavarna är 2 mm breda och det väger 4,9g. Springring. Svenska stämplar. Kattfot.
Auktnr | SE73.20210429.A7802 |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2021-04-29 19:08:00 |