Solid klackring i 18K guld med ett safirprytt J. Den är 3,7 - 14,2 mm bred, är i storlek 18,5 och väger 17,8g. Stämplad BEH (BEH Bengt Hallberg Guldsmeds AB), Köpings stadsstämpel, kattfot, 18K & B11 (2000),
Auktnr | SE73.20210429.A7803 |
Utropspris | 6 000 kr |
Stänger | 2021-04-29 19:08:30 |
29/4 19:08 | ABV1866 | 6 000 kr |