Solid klackring med ett S; dekorerat med röda stenar. Den är 9,3 - 20,7 mm bred, är i storlek 18,75 och väger 38,8g. Stämplad BCG (Bo Cedstam Guldsmed), Stockholms stadsstämpel, 18K, kattfot & B10 (1976). Repor- behov av puts.
Auktnr | SE73.20210429.A7805 |
Utropspris | 12 000 kr |
Aktuellt bud | 13 000 kr |
Stänger | 2021-04-29 19:09:18 |