Snygg berlock i 18K guld med en vit sten. Den är 25,5 mm lång inkl. ögla och väger 1,6g. Stämplad ABD, Falköping, 18K, otydlig årsstämpel & kattfot.
Auktnr | SE73.20210429.A7824 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2021-04-29 19:18:30 |
22/4 16:07:43 | wfr65 | 500 kr |