Ring i 18K guld med en cabochonslipad lila sten. Den är 2,6 - 10,1 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,6g. Stämplad BEH (Bengt Hallberg Guldsmeds AB), 18K, kattfot & M9 (1962).
Auktnr | SE73.20210429.A7829 |
Utropspris | 550 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2021-04-29 19:21:00 |