Ring med en orange sten (Ø 15 mm; lite nött / smånagg). Den är 2,4 - 15,5 mm bred, är i storlek 17,75 och väger 8,4g BTO. Tillverkad av Alton i Falköping. Kattfot. Två klor är nötta, men stenen sitter fast.

Såld
1 600 kr

2021-05-06 19:01:30

Auktnr SE73.20210506.A7845
Varukategori Fashion / Accessoarer
Utropspris 1 600 kr
Stänger 2021-05-06 19:01:30

6/5 19:01 ABV1866 1 600 kr