Slät, öppningsbar armring i 18K guld. Kistlås med låsbleck i vitt guld. Den är 9,8 mm bred, har ett innermått på 18 cm och väger 16,5g. Från Unoaerre. Italienska stämplar, 750 & kattfot.

Såld
5 800 kr

2021-05-06 19:02:00

Auktnr SE73.20210506.A7846
Varukategori Guld / Armband
Utropspris 5 800 kr
Stänger 2021-05-06 19:02:00

6/5 19:02 ABV1866 5 800 kr