Ring i 18K guld med en cubic zirconia. Den är 3,1 - 4,1 mm bred, är i storlek 16,75 och väger 3,5g. Stämplad W&A (Sävsjö Guldsmeds AB), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211007.A8915 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2021-10-07 19:38:00 |
7/10 19:38 | ABV1866 | 1 200 kr |