Berlock i 18K guld med en svart sten. Den är 15,8 mm lång inkl. ögla och väger 0,9g. Stämplad VJ ( Victor Janson Guldvaru AB), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211007.A8918 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2021-10-07 19:39:30 |