Berlock i 18K guld med en svart sten. Den är 15,8 mm lång inkl. ögla och väger 0,9g. Stämplad VJ ( Victor Janson Guldvaru AB), 18K & kattfot.

Såld
350 kr

(annaf)

Auktnr SE73.20211007.A8918
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 350 kr
Stänger 2021-10-07 19:39:30