Pansarkedja i 18K guld. Den är 45 cm lång, 2,1 mm bred och väger 8,1g. Springring. Från Balestra. Stämplad 750 & kattfot. Fint skick!
Auktnr | SE73.20211007.A8924 |
Utropspris | 3 200 kr |
Stänger | 2021-10-07 19:42:30 |
7/10 19:42 | ABV1866 | 3 200 kr |