Pansarkedja i 18K guld. Den är 45 cm lång, 2,1 mm bred och väger 8,1g. Springring. Från Balestra. Stämplad 750 & kattfot. Fint skick!

Såld
3 200 kr

2021-10-07 19:42:30

Auktnr SE73.20211007.A8924
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 3 200 kr
Stänger 2021-10-07 19:42:30

7/10 19:42 ABV1866 3 200 kr