Berlock i 18K guld med blå & vita stenar. Den är 23 mm lång inkl. ögla och väger 0,8g. Stämplad 18K & kattfot. Oläslig tillverkarstämpel.

Såld
250 kr

(wfr65)

2021-10-07 19:44:30

Auktnr SE73.20211007.A8928
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Utropspris 250 kr
Aktuellt bud 250 kr
Stänger 2021-10-07 19:44:30

30/9 16:14:28 wfr65 250 kr