Berlock i 18K guld med blå & vita stenar. Den är 23 mm lång inkl. ögla och väger 0,8g. Stämplad 18K & kattfot. Oläslig tillverkarstämpel.
Auktnr | SE73.20211007.A8928 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2021-10-07 19:44:30 |
30/9 16:14:28 | wfr65 | 250 kr |