Vas, flintgods, Rörstrand, omkring år 1920-30 tal, tillverkningsdefekter, krackeleringar, nagg i botten, höjd 28cm. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20211020.R73073 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2021-10-20 19:00:30 |
16/10 01:20:21 | pythagoras | 250 kr |