Tavla, Etsning, signerad Jordi Arkö, numrerad 62/150, (spricka i glas), 50x36cm bildyta. Vikt: 0 g Skickas ej
Auktnr | SE1.20211020.R73170 |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2021-10-20 19:02:00 |
20/10 19:02 | ABV1866 | 200 kr |