Ljusstake mässing barockstil, 1900-tal, höjd 24cm, mässing, ostämplad Vikt: 0 g

Såld
100 kr

2021-10-20 19:03:00

Auktnr SE1.20211020.R73177
Varukategori Övrigt
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 100 kr
Stänger 2021-10-20 19:03:00

20/10 19:03 ABV1866 100 kr