Ljusstake mässing barockstil, 1900-tal, höjd 24cm, mässing, ostämplad Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20211020.R73177 |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2021-10-20 19:03:00 |
20/10 19:03 | ABV1866 | 100 kr |