Ett Par Vägglystrar av gulfärgad metall samt glasmanschetter och prismor för fem ljus, eklektisk stil, 1880-tal renoverade och kompletterade, enstaka nagg. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20211020.R73303 |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2021-10-20 19:03:30 |
20/10 19:03 | ABV1866 | 1 800 kr |