Kaktång i äkta silver (830/1000). Den är 148 mm lång och väger 24,8g. Stämplad JLH, SC, Stockholms stadsstämpel, kattfot, S & O9 (1964).

Såld
125 kr

(jenoma02)

Auktnr SE73.20211014.A8938
Varukategori Silver / Övrigt
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 125 kr
Stänger 2021-10-14 19:02:00