Ring i 18K guld med en diamant 0,005ct; fattad i vitt guld. Den är 1,9 - 4,7 mm bred, är i storlek 18,5 och väger 1,3g. Stämplad CCC, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211014.A8964 |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2021-10-14 19:15:00 |
14/10 19:15 | ABV1866 | 500 kr |