Rejäl lordring i vitt guld 18K med en 3,5 mm´s safir och två briljanter á 0,05ct. Den är 3,7 - 6,9 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 9,03g. Otydlig tillverkar- & årsstämpel. Stämplad med Stockholms stadsstämpel, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211203.R4927 |
Utropspris | 3 800 kr |
Stänger | 2021-12-03 19:02:30 |
3/12 19:02 | ABV1866 | 3 800 kr |