Rejäl lordring i vitt guld 18K med en 3,5 mm´s safir och två briljanter á 0,05ct. Den är 3,7 - 6,9 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 9,03g. Otydlig tillverkar- & årsstämpel. Stämplad med Stockholms stadsstämpel, 18K & kattfot.

Såld
3 800 kr

2021-12-03 19:02:30

Auktnr SE73.20211203.R4927
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 3 800 kr
Stänger 2021-12-03 19:02:30

3/12 19:02 ABV1866 3 800 kr