Klackring i 18K guld med en vit sten. Den är 3 - 8,5 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 2,5g. Stämplad 18K & kattfot. Ojämn skena.

Såld
950 kr

(flopitza)

Auktnr SE73.20220120.A9517
Utropspris 850 kr
Aktuellt bud 950 kr
Stänger 2022-01-20 19:12:30